ART / Lithographs / Graphic art 15781034
nr 1578 1034
Mikael Persbrandt
(f. 1963), Sverige
Mikael Persbrandt (b. 1963), Sweden. 'Pojke på tåg (1985)'. Signed, numbered 'Mikael Persbrandt 166/200'. Giclée, 63, 5x41, 5 cm, outer dimensions including frame: 85x60 cm. Skänkt av gallerist Matias Ibanez,
GRAPHIC ART, "Pojke på tåg (1985)". Signerad, numrerad 'Mikael Persbrandt 166/200'. Gicléetryck, 63,5x41,5 cm, yttermått inklusive ram: 85x60 cm. Skänkt av gallerist Matias Ibanez
Mikael Persbrandt, Swedish actor and painter, born 1963.
3000
SEK 3200
Monday November 13 2023
at 16:34:00
hidden*
Nov 13
Specialauktion för Stadsbrudskåren
Read more about Specialauktion för Stadsbrudskåren
Mikael Persbrandt
Read more about Mikael Persbrandt